Football ResultsSaturday, 22nd April 2017
Albania: Superliga
FT
Flamurtari Vlore
2 - 0
Vllaznia
FT
Korabi Peshkopi
0 - 4
Luftetari Gjirokaster
Algeria: Ligue 2
FT
ASM Oran
2 - 4
Biskra
FT
ASO Chlef
1 - 4
Blida
FT
Amal Bou Saada
3 - 0
GC Mascara
FT
Bordj Bou Arreridj
1 - 2
Paradou
FT
JSM Bejaia
2 - 1
El Eulma
FT
JSM Skikda
4 - 1
Ain Fakroun
FT
Khroub
0 - 3
RC Arbaa
FT
WA Boufarik
2 - 1
MC Saida
Angola: Division 1
FT
Inter Luanda
2 - 0
Recreativo Caala
FT
Petro Atletico
1 - 0
Desportivo Huila
FT
Progresso Lunda Sul
1 - 1
Desportivo JGM
FT
Santa Rita de Cassia
0 - 1
Onze Bravos
Argentina: Primera Division
FT
Aldosivi
0 - 3
Newells Old Boys
FT
Banfield
2 - 0
Quilmes
FT
Defensa y Justicia
1 - 0
Lanus
FT
Racing Club
4 - 3
Atletico Tucuman
FT
Rosario Central
2 - 1
Gimnasia LP
FT
San Lorenzo
0 - 1
Temperley
FT
Velez Sarsfield
2 - 1
Union Santa Fe
Argentina: Primera B Metropolitana
FT
Barracas Central
3 - 1
Atlanta
FT
Deportivo Espanol
3 - 0
Colegiales
FT
Excursionistas
1 - 4
Talleres Remedios
FT
Platense
0 - 1
Tristan Suarez
Armenia: Premier League
FT
Banants Yerevan
0 - 0
Gandzasar
Australia: NPL Australian Capital Territory
FT
Belconnen United
2 - 4
Canberra FC
FT
Centre of Excellence
5 - 0
Monaro Panthers
FT
Woden Valley
2 - 2
Canberra FC
Australia: NPL New South Wales
FT
Bonnyrigg White Eagles
2 - 3
Sutherland Sharks
FT
Parramatta
1 - 3
Apia Leichhardt Tigers
FT
Sydney FC (Youth)
0 - 4
Sydney United 58
Australia: NPL Northern New South Wales
FT
Edgeworth Eagles
1 - 1
Hamilton Olympic
FT
Maitland
0 - 4
Valentine Phoenix
Australia: NPL Queensland
FT
Brisbane Roar (Youth)
1 - 4
Gold Coast City
FT
Brisbane Strikers
7 - 1
Northern Fury
FT
FNQ Heat
3 - 1
Redlands United
FT
Moreton Bay United
2 - 3
Brisbane City
FT
Western Pride
9 - 3
Sunshine Coast
Australia: NPL South Australia
FT
Adelaide City
2 - 1
Cumberland United
FT
Adelaide United II
4 - 1
NE Metrostars
FT
Campbelltown City
2 - 0
West Torrens Birkalla
FT
Cumberland United
2 - 2
West Adelaide
FT
Para Hills Knights
0 - 1
Croydon Kings
Australia: NPL Tasmania
FT
Clarence United
0 - 5
Devonport City
FT
Northern Rangers
0 - 1
Kingborough Lions
Australia: NPL Victoria
FT
Green Gully
3 - 1
North Geelong
Australia: NPL Western Australia
FT
Balcatta
2 - 5
ECU Joondalup
FT
Bayswater City
2 - 1
Perth Glory (Youth)
FT
Inglewood United
2 - 0
Armadale
FT
Mandurah City
0 - 2
Floreat Athena
FT
Perth SC
2 - 1
Subiaco
FT
Sorrento
1 - 2
Joondalup United
FT
Stirling Lions
2 - 0
Cockburn City
Austria: Bundesliga
FT
Ried
1 - 1
Wolfsberger AC
FT
SCR Altach
0 - 0
Admira Wacker
FT
St Polten
1 - 2
Red Bull Salzburg
FT
Sturm Graz
0 - 2
Mattersburg
Austria: Regional League East
FT
Stadlau
0 - 0
Parndorf
Austria: Regional League Central
FT
Allerheiligen
4 - 2
Weiz
FT
Lafnitz
2 - 0
Union Gurten
FT
Pasching/LASK Juniors
0 - 3
Hartberg
FT
Stadl-Paura
0 - 1
ATSV Wolfsberg
Austria: Regional League West
FT
Austria Salzburg
0 - 3
Hohenems
FT
Grodig
3 - 3
Hard
FT
Pinzgau
0 - 1
Wacker Innsbruck II
FT
St Johann
0 - 0
Dornbirn 1913
Bahrain: Premier League
FT
Al Najma Club
1 - 4
Riffa
Belarus: Division 1
FT
Dinamo Minsk
1 - 0
Neman Grodno
FT
Dnepr Mogilev
4 - 0
Naftan
FT
Shakhter Soligorsk
3 - 0
Dinamo Brest
FT
Slutsk
1 - 1
Gorodeya
Belgium: Play Off Relegation
FT
Tubize
1 - 0
Leuven
Belgium: Division 1A Championship Play Off
FT
Charleroi
2 - 0
Zulte Waregem
Belgium: Division 1A Europa League Play Off
FT
Kortrijk
3 - 3
Eupen
FT
Lierse
2 - 3
Waasland-Beveren
FT
Lokeren
2 - 1
Roeselare
FT
Mechelen
1 - 0
Standard Liege
FT
St Truiden
0 - 1
Union St Gilloise
Belgium: Super League Women
FT
Genk (W)
0 - 4
Standard Liege (W)
FT
Heist (W)
14 - 0
Tienen (W)
Bolivia: Liga de Futbol Profesional Boliviano Clausura
FT
Real Potosi
4 - 0
Jorge Wilstermann
FT
The Strongest
3 - 3
Guabira
Bolivia: Play Off Group Stage
FT
Club Destroyers
1 - 0
Universitario Beni
Bosnia and Herzegovina: Premier League
FT
Celik Zenica
1 - 0
Siroki Brijeg
FT
Metalleghe BSI
0 - 0
Mladost Doboj Kakanj
FT
Sloboda Tuzla
0 - 0
Zrinjski
FT
Vitez
0 - 2
Olimpik
Brazil: Carioca Final Play Offs Semi Final
FT
Fluminense
3 - 0
Vasco da Gama
Brazil: Baiano Final Phase Semi Final
FT
Bahia
1 - 0
Fluminense de Feira
Brazil: Paulista Final Phase Semi Final
FT
Palmeiras
1 - 0
Ponte Preta
Brazil: Pernambucano Final Phase Semi Final
FT
Salgueiro
2 - 0
Santa Cruz
Bulgaria: First PFL
FT
Slavia Sofia
0 - 3
Botev Plovdiv
FT
Vereya Stara Zagora
1 - 0
Montana
Bulgaria: Second PFL
FT
Etar Veliko Tarnovo
2 - 1
Botev Galabovo
FT
Levski Karlovo
2 - 0
Bansko
FT
Oborishte
0 - 0
Nesebar
FT
Pomorie
1 - 0
Vitosha Bistritsa
FT
Spartak Pleven
1 - 3
Tsarsko Selo
Bulgaria: 3rd Amateur Football League Northeast 3 AFL
FT
Botev Novi Pazar
2 - 0
Septemvri Tervel
FT
Chernomorets Balchik
5 - 1
Suvorovo
FT
Hitrino
0 - 0
Dorostol
FT
Svetkavitsa
0 - 0
Kubrat
Bulgaria: 3rd Amateur Football League Southwest 3 AFL
FT
Balkan Botevgrad
1 - 0
Slivnishki Geroy
FT
Belasitsa Petrich
1 - 2
Botev Ihtiman
FT
Chavdar Etropole
2 - 0
Pirin Gotse Delchev
FT
Chepinets Velingrad
0 - 3
Rilski Sportist
FT
Germanea
2 - 3
Pirin Razlog
FT
Marek
1 - 2
Minyor Pernik
FT
Strumska Slava
3 - 0
Septemvri Simitli
FT
Svoboda Peshtera
1 - 4
Hebar Pazardzhik
FT
Velbazhd
0 - 0
Vihren
Bulgaria: 3rd Amateur Football League Southeast 3 AFL
FT
Atletik Kuklen
1 - 3
Zagorets Nova Zagora
FT
Elhovo
0 - 4
Maritsa Plovdiv
FT
Gigant Saedinenie
0 - 0
Dimitrovgrad
FT
Karnobat
1 - 0
Borislav Parvomay
FT
Lyubimets 2007
2 - 1
Asenovets 2005
FT
Minyor Radnevo
4 - 1
Eurocollege
FT
Rozova Dolina
5 - 0
Arda Kardzhali
FT
Svilengrad 1921
1 - 1
Vereya Stara Zagora II
FT
Uragan Boyadzhik
11 - 1
Rakovski 2011
CAF: Confederation Cup Play Off Round
FT
Rayon Sport (RWA)
0 - 0
Rivers United (NGA)
Chile: Primera Division Clausura
FT
Deportes Temuco
2 - 0
Antofagasta
FT
Everton de Vina
2 - 2
Audax Italiano
FT
Iquique
2 - 2
Union Espanola
FT
Universidad de Chile
2 - 0
Santiago Wanderers
Chile: Primera B
FT
Coquimbo Unido
1 - 0
San Marcos de Arica
FT
Deportes Puerto Montt
0 - 0
Union San Felipe
FT
Magallanes
3 - 4
Cobreloa
FT
Rangers de Talca
3 - 3
Union La Calera
China: Super League
FT
Guizhou Zhicheng
0 - 2
Shanghai Shenhua
FT
Tianjin Teda
3 - 1
Yanbian Funde
China: League One
FT
Beijin BG
0 - 4
Beijin Renhe
FT
Boading Yingli Yitong
2 - 1
Hangzhou Greentown
FT
Lijiang Jiayunhao
1 - 3
Shanghai Shenxin
FT
Meizhou Hakka
1 - 1
Nei Mongol Zhongyou
FT
Qingdao Huanghai
2 - 0
Shijiazhuang Yongchang
FT
Zhejiang Yiteng
1 - 1
Shenzhen
Chinese Taipei: Inter City League
FT
Fu Jen University
0 - 6
Taipower
FT
NSTC
1 - 0
Royal Blues
FT
NTUS
4 - 0
Ming Chuan University
FT
Tainan City
0 - 10
Tatung
Colombia: Primera A Apertura
FT
Bucaramanga
1 - 0
Deportivo Pasto
FT
Deportivo Cali
3 - 1
Junior
FT
Once Caldas
0 - 2
Alianza Petrolera
FT
Patriotas
1 - 1
La Equidad
FT
Tigres
2 - 1
Jaguares
Congo DR: Play Off Championship
FT
Muungano
0 - 0
Motema Pembe
Croatia: Prva HNL
FT
Dinamo Zagreb
0 - 2
Hajduk Split
FT
Istra 1961
1 - 1
Rijeka
Croatia: Druga HNL
FT
Dugopolje
3 - 1
NK Zagreb
FT
Gorica
1 - 0
Dinamo Zagreb II
FT
Hrvatski Dragovoljac
4 - 0
Imotski
FT
Sibenik
2 - 0
Lucko
Cyprus: Division 1
FT
Aris Limassol
1 - 1
Nea Salamis
FT
Ermis
1 - 5
Doxa Katokopias
FT
Ethnikos Achnas
1 - 1
Karmiotissa Polemidion
FT
Omonia Nicosia
1 - 2
Kition Larnaca
Cyprus: Division 3
FT
AEN Georgiou Vrysoullon
1 - 1
APEP Pitsilias
FT
Chalkanoras Idaliou
1 - 1
Xylotympou 2006
FT
Digenis Oroklinis
5 - 2
Digenis Akritas Morphou
FT
Elpida Xylofagou
2 - 1
Ahironas Liopetriou
FT
Ethnikos Latsion
2 - 1
Ormidias
FT
Iraklis Gerolakkou
2 - 0
Pegia 2014
FT
Livadiakos/Salamina
4 - 1
Eny Digenis Ipsonas
FT
MEAP Nisou
1 - 0
Olympias Limpion
Czech Republic: Division 1
FT
Bohemians 1905
0 - 2
Zlin
FT
Brno
2 - 3
Mlada Boleslav
FT
Hradec Kralove
0 - 1
Slovan Liberec
FT
Teplice
1 - 0
Karvina
Czech Republic: Division 2
FT
Frydek-Mistek
0 - 0
Pardubice
FT
Sigma Olomouc
1 - 0
Vitkovice
FT
Sokolov
1 - 0
Trinec
FT
Usti Nad Labem
3 - 0
Prostejov
FT
Vlasim
1 - 0
Varnsdorf
FT
Znojmo
2 - 2
Viktoria Zizkov
Denmark: Superligaen
FT
AC Horsens
1 - 3
Esbjerg
Denmark: 2. Division Play Off Promotion Group
FT
B93 Copenhagen
1 - 3
Marienlyst
FT
Bronshoj
0 - 2
Brabrand
FT
Dalum
1 - 1
Kjellerup
FT
Kolding IF
3 - 0
Aarhus Fremad
Denmark: 2. Division Play Off Relegation Group
FT
Fredensborg
0 - 1
Naesby
FT
Frem
1 - 2
Odder IGF
FT
Jammerbugt
1 - 4
Middelfart
FT
Svendborg
0 - 2
HIK Hellerup
FT
VSK Arhus
1 - 1
Sydvest 05
Denmark: Elitedivisionen Play Offs Championship Round
FT
BSF (W)
0 - 1
Brondby (W)
FT
KoldingQ (W)
1 - 3
Skovbakken (W)
FT
Vejle (W)
0 - 3
Fortuna Hjorring (W)
Denmark: Elitedivisionen Play Out Relegation Round
FT
Sonderjyske (W)
3 - 4
Odense (W)
FT
Sundby (W)
3 - 3
Varde (W)
Ecuador: Division 1 Stage 1
FT
Guayquil City
2 - 0
Deportivo Cuenca
FT
Independiente del Valle
4 - 1
Clan Juvenil
FT
LDU Quito
2 - 2
El Nacional
Ecuador: Division 2 Stage 1
FT
Deportivo Colon
3 - 1
Manta
FT
LDU Loja
2 - 0
LDU Portoviejo
FT
Tecnico Universitario
3 - 0
Gualaceo
Egypt: Division 1
FT
Al Nasr Taa'den
0 - 1
Aswan
FT
El Sharqiya
2 - 0
El Dakhleya
FT
Misr El Makasa
0 - 1
Wadi Degla
El Salvador: Primera Division Clausura
FT
Dragon
2 - 1
Chalatenango
FT
Municipal Limeno
3 - 1
Santa Tecla
FT
UES
2 - 1
Firpo
England: Premier League
FT
Bournemouth
4 - 0
Middlesbrough
FT
Hull City
2 - 0
Watford
FT
Swansea City
2 - 0
Stoke City
FT
West Ham United
0 - 0
Everton
England: Championship
FT
Brentford
3 - 1
Queens Park Rangers
FT
Bristol City
3 - 2
Barnsley
FT
Burton Albion
2 - 1
Leeds United
FT
Huddersfield Town
1 - 4
Fulham
FT
Nottingham Forest
3 - 2
Reading
FT
Rotherham United
1 - 0
Ipswich Town
FT
Sheffield Wednesday
2 - 1
Derby County
FT
Wigan Athletic
0 - 0
Cardiff City
FT
Wolverhampton Wanderers
0 - 0
Blackburn Rovers
England: League One
FT
Bradford City
3 - 0
AFC Wimbledon
FT
Bury
3 - 0
Northampton Town
FT
Chesterfield
1 - 2
Charlton Athletic
FT
Coventry City
1 - 0
Walsall
FT
Gillingham
2 - 3
Fleetwood Town
FT
Millwall
0 - 3
Oxford United
FT
Milton Keynes Dons
0 - 3
Sheffield United
FT
Oldham Athletic
1 - 1
Rochdale
FT
Peterborough United
4 - 2
Bristol Rovers
FT
Port Vale
0 - 2
Bolton Wanderers
FT
Shrewsbury Town
1 - 0
Southend United
FT
Swindon Town
1 - 2
Scunthorpe United
England: League Two
FT
Blackpool
3 - 0
Cheltenham Town
FT
Colchester United
0 - 0
Plymouth Argyle
FT
Crawley Town
3 - 3
Carlisle United
FT
Crewe Alexandra
3 - 0
Leyton Orient
FT
Exeter City
3 - 1
Morecambe
FT
Grimsby Town
4 - 2
Yeovil Town
FT
Hartlepool United
0 - 2
Barnet
FT
Luton Town
2 - 1
Notts County
FT
Newport County
1 - 0
Accrington Stanley
FT
Portsmouth
2 - 1
Cambridge United
FT
Stevenage
0 - 1
Mansfield Town
FT
Wycombe Wanderers
2 - 1
Doncaster Rovers
England: National League
FT
Boreham Wood
0 - 4
Gateshead
FT
Braintree
0 - 2
Barrow
FT
Bromley
1 - 1
Guiseley
FT
Dover Athletic
1 - 2
Torquay United
FT
Forest Green
2 - 2
Maidstone United
FT
Lincoln City
2 - 1
Macclesfield Town
FT
North Ferriby United
0 - 3
Aldershot Town
FT
Solihull Motors
2 - 0
Eastleigh
FT
Sutton United
5 - 2
Chester City
FT
Tranmere Rovers
4 - 1
Southport
FT
Woking
1 - 1
York City
FT
Wrexham
0 - 1
Dagenham & Redbridge
England: National League North
FT
Altrincham
1 - 1
Alfreton Town
FT
Boston United
0 - 3
Fylde
FT
Bradford Park Avenue
0 - 2
Stockport County
FT
Darlington 1883
1 - 0
Telford United
FT
Gainsborough
1 - 1
Kidderminster Harriers
FT
Gloucester City
2 - 2
Chorley
FT
Halifax Town
3 - 0
Curzon Ashton
FT
Harrogate Town
1 - 2
Brackley Town
FT
Nuneaton
1 - 4
United Of Manchester
FT
Stalybridge Celtic
0 - 4
Tamworth
FT
Worcester
1 - 2
Salford City
England: National League South
FT
Chelmsford City
3 - 1
Bath City
FT
Concord Rangers
2 - 2
Gosport Borough
FT
Dartford
4 - 0
Bishops Stortford
FT
Maidenhead
1 - 2
Ebbsfleet United
FT
Oxford City
1 - 0
Margate
FT
St Albans
2 - 2
East Thurrock United
FT
Truro City
2 - 1
Hemel Hempstead Town
FT
Wealdstone
3 - 0
Hungerford Town
FT
Welling United
1 - 2
Hampton & Richmond
FT
Weston Super Mare
2 - 0
Eastbourne Borough
FT
Whitehawk
2 - 0
Poole Town
England: Northern Premier League
FT
Ashton United
1 - 0
Ilkeston Town
FT
Blyth Spartans
5 - 1
Grantham Town
FT
Coalville Town
4 - 1
Corby
FT
Halesowen Town
1 - 2
Rushall Olympic
FT
Marine
5 - 5
Buxton
FT
Matlock Town
1 - 1
Warrington Town
FT
Mickleover Sports
3 - 0
Frickley Athletic
FT
Skelmersdale United
1 - 1
Stafford Rangers
FT
Spennymoor Town
2 - 0
Barwell
FT
Stourbridge
4 - 2
Nantwich Town
FT
Whitby Town
1 - 0
Hednesford Town
FT
Workington
0 - 0
Sutton Coldfield
England: Southern Premier League
FT
Banbury United
1 - 2
Kettering
FT
Basingstoke
1 - 1
Hitchin
FT
Biggleswade Town
4 - 1
Frome
FT
Cambridge City
3 - 0
St Neots
FT
Chippenham
2 - 0
St Ives
FT
Dunstable
2 - 0
Cinderford Town
FT
Kings Langley
1 - 0
Cirencester Town
FT
Kings Lynn
3 - 1
Chesham United
FT
Merthyr Tydfil
4 - 0
Hayes & Yeading
FT
Slough Town
1 - 1
Redditch
FT
Stratford
1 - 1
Dorchester Town
FT
Weymouth
4 - 0
Leamington
England: Isthmian Premier League
FT
Bognor Regis
1 - 1
Metropolitan Police
FT
Burgess Hill Town
2 - 1
Merstham
FT
Canvey Island
2 - 2
Sudbury
FT
Enfield Town
1 - 1
Leiston
FT
Grays Athletic
0 - 3
Folkestone
FT
Hendon
1 - 1
Staines Town
FT
Kingstonian
0 - 0
Havant & Waterlooville
FT
Leatherhead
3 - 2
Harlow Town
FT
Lowestoft Town
2 - 0
Harrow Borough
FT
Needham Market
1 - 2
Billericay
FT
Tonbridge Angels
2 - 1
Worthing
FT
Wingate & Finchley
0 - 3
Dulwich Hamlet
England: Premier League 2 Division 1
FT
Sunderland (U23)
2 - 1
Arsenal (U23)
England: Premier League 2 Division 2
FT
Stoke City (U23)
1 - 4
Swansea City (U23)
England: FA Cup Semi Final
FT
Chelsea
4 - 2
Tottenham Hotspur
England: Womens Super League
FT
Bristol Academy (W)
1 - 3
Reading (W)
Estonia: Meistriliiga
FT
Kalju Nomme
8 - 0
Tulevik Viljandi
FT
Parnu Linnameeskond
0 - 2
Trans Narva
FT
Tammeka Tartu
0 - 2
Levadia Tallinn
Estonia: Esiliiga
FT
Kuressaare
4 - 0
Elva
FYR Macedonia: Prva MFL
FT
Rabotnicki
1 - 1
Makedonija GP
FYR Macedonia: Druga MFL
FT
Gorno Lisice
3 - 3
Metalurg Skopje
FT
Horizont Turnovo
2 - 2
Novaci
FT
Teteks
0 - 1
Skopje
FT
Tikves
1 - 3
Akademija Pandev
FT
Vardar Negotino
0 - 0
Vellazerimi 77
Faroe Islands: Premier League
FT
Skala
0 - 0
Fuglafjordur
Finland: Veikkausliiga
FT
Ilves Tampere
0 - 2
RoPS
FT
PS Kemi
3 - 1
SJK
FT
VPS
2 - 2
KuPS Kuopio
Finland: Kakkonen Group A
FT
Klubi-04
6 - 0
Pepo
Finland: Kakkonen Group B
FT
EsPa
3 - 0
Peimari United
Finland: Naisten Liga
FT
Aland United (W)
2 - 0
GBK (W)
FT
HJK Helsinki (W)
2 - 0
PK-35 (W)
FT
JyPK (W)
0 - 1
Honka (W)
FT
ONS (W)
2 - 3
TPS (W)
France: Ligue 1
FT
Bordeaux
2 - 0
Bastia
FT
Caen
0 - 2
Nantes
FT
Dijon
3 - 2
Angers
FT
Lille
3 - 0
Guingamp
FT
Lorient
5 - 1
Metz
FT
Paris St Germain
2 - 0
Montpellier
France: Ligue 2
FT
Stade Brestois 29
2 - 3
Amiens
France: Championnat National
FT
Chateauroux
2 - 0
Concarneau
Georgia: Umaglesi Liga
FT
Dinamo Batumi
1 - 3
Torpedo Kutaisi
FT
Samtredia
0 - 0
Lokomotivi Tbilisi
Germany: Bundesliga
FT
Bayern Munich
2 - 2
Mainz 05
FT
Borussia Monchengladbach
2 - 3
Borussia Dortmund
FT
Eintracht Frankfurt
3 - 1
Augsburg
FT
Hamburg
1 - 2
Darmstadt 98
FT
Hertha Berlin
1 - 0
Wolfsburg
FT
Ingolstadt 04
2 - 4
Werder Bremen
Germany: 2. Bundesliga
FT
Erzgebirge Aue
2 - 2
Hannover 96
FT
Heidenheim
2 - 2
Arminia Bielefeld
Germany: 3. Liga
FT
Duisburg
3 - 2
FSV Frankfurt
FT
Holstein Kiel
2 - 0
Chemnitzer
FT
Magdeburg
2 - 1
Sonnenhof Grossaspach
FT
Mainz 05 II
3 - 2
Hallescher
FT
Osnabruck
1 - 0
Aalen
FT
Paderborn 07
3 - 1
SF Lotte
FT
Wehen
1 - 1
Jahn Regensburg
FT
Werder Bremen II
0 - 2
Hansa Rostock
Germany: Regional League North
FT
Eintracht Braunschweig II
0 - 0
Germania Egestorf/Langreder
FT
Hamburg II
1 - 3
Wolfsburg II
FT
Hannover 96 II
3 - 0
Lubeck
FT
Lupo-Martini Wolfsburg
1 - 2
St Pauli II
Germany: Regional League Northeast
FT
63 Luckenwalde
0 - 5
Berliner AK 07
FT
Leipzig II
4 - 1
Budissa Bautzen
Germany: Regional League West
FT
Borussia Dortmund II
1 - 1
Rot-Weiss Ahlen
FT
Sprockhovel
0 - 2
Bonner
FT
Wattenscheid 09
1 - 5
Viktoria Koln
Germany: Regional League Southwest
FT
Nottingen
1 - 3
Eintracht Trier
FT
Saarbrucken
1 - 2
Elversberg
FT
Stuttgart II
2 - 1
Steinbach
FT
Watzenborn-Steinberg
1 - 0
Stuttgarter Kickers
Germany: Regional League Bavaria
FT
1860 Munich II
0 - 2
Bayern Hof
FT
Bayreuth
3 - 1
1860 Rosenheim
FT
Nurnberg II
5 - 0
Schweinfurt
FT
Unterhaching
2 - 1
Memmingen
FT
Wacker Burghausen
2 - 2
Bayern Munich II
Greece: Football League
FT
Lamia
3 - 1
Panserraikos
Greece: Football League 2 Group 4
FT
Triglia Rafinas
2 - 0
Ialysos
Guatemala: Liga Nacional Clausura
FT
Deportivo Carcha
0 - 2
Guastatoya
Hong Kong: Premier League
FT
I-Sky Yuen Long
4 - 0
Guangzhou R&F (U19)
FT
South China FC
0 - 3
Kitchee
FT
Sun Pegasus
5 - 0
HKFC
Hong Kong: Division 1
FT
Dreams Metro Gallery
1 - 2
Kwun Tong
Hungary: Division 1
FT
Debrecen
4 - 2
Szombathelyi Haladas
FT
Gyirmot
2 - 3
Ferencvaros
FT
MTK Budapest
1 - 1
Videoton
FT
Mezokovesd-Zsory
1 - 3
Ujpest
FT
PAKS
0 - 1
Diosgyori
FT
Vasas
1 - 0
Budapest Honved
India: I League
FT
Aizawl
1 - 0
Mohun Bagan
FT
Bengaluru
7 - 0
Shivajians
FT
Churchill Brothers
6 - 1
Chennai City
Indonesia: Liga 1
FT
PS TNI
2 - 2
Persib Bandung
FT
Persija Jakarta
1 - 1
Barito Putera
FT
Sriwijaya
1 - 0
Pusamania Borneo
Israel: Division 1
FT
Beitar Jerusalem
1 - 1
Maccabi Tel Aviv
FT
Bnei Sakhnin
1 - 3
Hapoel Beer Sheva
FT
Hapoel Ashkelon
1 - 0
Bnei Yehuda Tel Aviv
FT
Hapoel Haifa
1 - 1
Ashdod
FT
Ironi Kiryat Shmona
2 - 3
Hapoel Raanana
FT
Maccabi Petah Tikva
0 - 1
Maccabi Haifa
Italy: Serie A
FT
Atalanta
3 - 2
Bologna
FT
Fiorentina
5 - 4
Internazionale
Italy: Serie B
FT
Ascoli
0 - 0
Brescia
FT
Avellino
1 - 1
Cesena
FT
Bari
0 - 2
Verona
FT
Cittadella
4 - 1
Carpi
FT
Latina
1 - 2
Spal
FT
Pro Vercelli
0 - 0
Salernitana
FT
Spezia
2 - 0
Virtus Entella
FT
Ternana
2 - 0
Frosinone
FT
Trapani
1 - 0
Pisa
Italy: Lega Pro Divisione Unica Group A
FT
Alessandria
1 - 0
Renate
FT
Arezzo
1 - 2
Prato
FT
Carrarese
2 - 0
Pontedera
FT
Como
2 - 1
Lupa Roma
FT
Cremonese
1 - 0
Lucchese
FT
Giana Ermino
1 - 2
Pro Piacenza
FT
Piacenza
0 - 0
Livorno
FT
Pistoiese
0 - 1
Olbia
FT
Tuttocuoio
2 - 1
Racing Roma
Italy: Serie A Women
FT
AGSM Verona (W)
6 - 2
Mozzanica (W)
FT
Como 2000 (W)
1 - 6
Brescia (W)
FT
Fiorentina (W)
6 - 1
Zaccaria (W)
FT
Jesina (W)
2 - 2
Cuneo (W)
FT
Luserna (W)
4 - 3
Chieti (W)
FT
Tavagnacco (W)
4 - 0
Res Roma (W)
Japan: J1 League
FT
Albirex Niigata
0 - 3
FC Tokyo
FT
Kashima Antlers
0 - 3
Jubilo Iwata
FT
Kashiwa Reysol
2 - 0
Yokohama F Marinos
FT
Sagan Tosu
1 - 0
Vissel Kobe
FT
Sanfrecce Hiroshima
3 - 3
Vegalta Sendai
FT
Urawa Red Diamonds
3 - 2
Consadole Sapporo
FT
Ventforet Kofu
1 - 1
Cerezo Osaka
Japan: J2 League
FT
Ehime
1 - 0
V-Varen Nagasaki
FT
Kyoto Sanga
1 - 1
Matsumoto Yamaga
FT
Machida Zelvia
0 - 1
Tokushima Vortis
FT
Mito Hollyhock
1 - 1
Avispa Fukuoka
FT
Nagoya Grampus
0 - 2
Renofa Yamaguchi
FT
Shonan Bellmare
0 - 1
Oita Trinita
FT
Tokyo Verdy
3 - 1
Thespakusatsu Gunma
FT
Yokohama FC
4 - 0
JEF United Chiba
Japan: L1 League Women
FT
Albirex Niigata (W)
2 - 1
INAC Kobe Leonessa (W)
Jordan: Pro League
FT
Al Ahli Amman
1 - 0
Al Baqa'a
FT
Al Jazeera Amman
1 - 0
Ramtha
FT
That Ras
0 - 0
Al Wehdat
Kenya: Division 1
FT
Gor Mahia
0 - 0
Nzoia Sugar
FT
Muhoroni Youth
2 - 0
Sony Sugar
FT
Nakumatt
2 - 0
Western Stima
FT
Nzoia Sugar
1 - 1
Zoo Kericho
FT
Posta Rangers
1 - 0
Kariobangi Sharks
FT
Sofapaka
0 - 0
Homeboyz
Kosovo: Superliga
FT
Prishtina
1 - 0
Gjilani
Latvia: Virsliga
FT
Rigas Futbola Skola
0 - 1
Riga
FT
Spartaks
2 - 2
Babite
FT
Ventspils
1 - 1
Liepaja
Lebanon: Premier League
FT
Al Nejmeh
1 - 1
Salam Zgharta
FT
SAFA
0 - 3
Nabi Sheet
FT
Tadamon Sour
0 - 1
Racing Beirut
Malta: Premier League
FT
Floriana
1 - 1
Gzira United
FT
Hamrun Spartans
1 - 2
Pembroke Athleta
FT
St Andrews
3 - 1
Valletta
FT
Tarxien Rainbows
0 - 3
Balzan
Mexico: Liga MX Clausura
FT
Club Queretaro
2 - 2
Chiapas
FT
Club Tijuana
2 - 0
Toluca
FT
Cruz Azul
2 - 1
Guadalajara Chivas
Montenegro: Prva CFL
FT
Decic
2 - 1
Jedinstvo Bijelo Polje
FT
Grbalj
0 - 0
Mladost Podgorica
FT
Iskra Danilovgrad
0 - 0
Bokelj
FT
Petrovac
1 - 0
Buducnost Podgorica
FT
Rudar Pljevlja
2 - 0
Lovcen
FT
Sutjeska
1 - 2
Zeta
Montenegro: Druga CFL
FT
Radnicki Berane
2 - 4
Bratstvo Cijevna
Morocco: Botola Pro
FT
Chabab Atlas Khenifra
0 - 0
FAR Rabat
FT
Moghreb Tetouan
4 - 0
Kasba Tadla
FT
Renaissance Berkane
3 - 0
KAC Kenitra
Morocco: Elite 2
FT
Rachad Bernoussi
3 - 1
AS Sale
FT
Rapide Oued Zem
2 - 0
Sidi Kacem
FT
US Temara
2 - 2
Wydad Fes
FT
Youssoufia Berrechid
1 - 1
Wydad Temara
Netherlands: Eredivisie
FT
AZ Alkmaar
2 - 1
Twente
FT
Go Ahead Eagles
2 - 3
Groningen
FT
NEC Nijmegen
0 - 1
Excelsior
FT
PEC Zwolle
1 - 2
Heracles
Netherlands: Eredivisie Women
FT
Telstar (W)
4 - 3
Heerenveen (W)
Northern Ireland: NIFL Premiership
FT
Ballymena United
3 - 0
Crusaders
FT
Cliftonville
1 - 3
Glenavon
FT
Coleraine
1 - 5
Linfield
FT
Dungannon Swifts
4 - 0
Carrick Rangers
FT
Glentoran
3 - 0
Portadown
Northern Ireland: NIFL Championship
FT
PSNI
0 - 1
Institute
FT
Warrenpoint Town
4 - 1
Dergview
Northern Ireland: NIFL Premier Intermediate League
FT
Banbridge Town
1 - 2
Limavady United
FT
Donegal Celtic
2 - 2
Moyola Park
FT
Dundela
4 - 3
Sport & Leisure Swifts
FT
Lisburn Distillery
3 - 1
Bangor FC
FT
Newington Youth Club
3 - 0
Queens University
FT
Tobermore United
1 - 2
Newry City
Norway: Eliteserien
FT
Stromsgodset
1 - 0
Sandefjord
Norway: 1. Division
FT
Kongsvinger
0 - 0
Ranheim
Norway: 2. Divisjon Group 1
FT
Baerum
1 - 1
Alta
FT
Follo
0 - 1
Nybergsund Il Trysil
FT
Grorud
3 - 2
KFUM Oslo
FT
Kjelsas
1 - 2
Finnsnes
Norway: 2. Divisjon Group 2
FT
Fana
1 - 2
Bryne
FT
Hodd
1 - 1
Fram Larvik
FT
Nest-Sotra
3 - 0
Vard Haugesund
FT
Notodden
0 - 1
Egersund
FT
Vidar
4 - 1
Honefoss
Norway: Toppserien
FT
Arna-Bjornar (W)
1 - 1
Lillestrom (W)
FT
Kolbotn (W)
1 - 5
Avaldsnes (W)
FT
Valerenga (W)
0 - 2
Roa (W)
Oman: Pro League
FT
Al Nahda Club
2 - 1
Muscat Club
FT
Al Rustaq
1 - 2
Dhofar
FT
Fanja
1 - 1
Saham
Panama: Liga Panamena De Futbol Clausura
FT
Atletico Nacional Medellin
0 - 6
Atletico Veraguense
FT
Chorrillo
1 - 2
San Francisco
FT
Tauro
0 - 0
Arabe Unido
Paraguay: Primera Division Apertura
FT
Sportivo Trinidense
3 - 3
Rubio Nu
Paraguay: Segunda Division
FT
3 de Febrero
3 - 2
Deportivo Caaguazu
FT
Caacupe FBC
3 - 2
Sportivo Iteno
FT
Club River Plate
5 - 0
Deportivo Liberacion
FT
General Caballero
4 - 1
Olimpia de Ita
Peru: Primera Division Torneo De Verano
FT
Ayacucho
2 - 1
Academia Cantolao
FT
Comerciantes Unidos
0 - 1
Juan Aurich
FT
Universidad San Martin
1 - 0
Sporting Cristal
Peru: Segunda Division
FT
Deportivo Coopsol
1 - 1
Los Caimanes
Poland: Ekstraklasa
FT
Arka Gdynia
1 - 1
Wisla Plock
FT
Cracovia Krakow
1 - 2
Legia Warszawa
FT
Gornik Leczna
3 - 1
Wisla Krakow
FT
Korona Kielce
0 - 1
Termalica Nieciecza
FT
Lech Poznan
3 - 0
Ruch Chorzow
FT
Piast Gliwice
0 - 1
Jagiellonia
FT
Pogon Szczecin
3 - 1
Lechia Gdansk
FT
Zaglebie Lubin
1 - 1
Slask Wroclaw
Poland: I Liga
FT
MKS Kluczbork
2 - 2
Bytovia Bytow
FT
Olimpia Grudziadz
3 - 1
Zaglebie Sosnowiec
FT
Pogon Siedlce
1 - 2
Chojniczanka Chojnice
FT
Sandecja Nowy Sacz
1 - 0
Chrobry Glogow
FT
Stal Mielec
3 - 3
Katowice
FT
Tychy
2 - 2
Stomil Olsztyn
FT
Wisla Pulawy
0 - 1
Podbeskidzie
Poland: II Liga
FT
Blekitni Stargard
2 - 0
Kotwica Kolobrzeg
FT
Gryf Wejherowo
4 - 1
Belchatow
FT
Legionovia Legionowo
1 - 2
Warta Poznan
FT
Olimpia Zambrow
6 - 2
Stal Stalowa Wola
FT
Puszcza Niepolomice
2 - 0
Polonia Bytom
FT
Rozwoj Katowice
1 - 1
Rakow Czestochowa
FT
Siarka Tarnobrzeg
1 - 0
Polonia Warszawa
Portugal: Primeira Liga
FT
Estoril
3 - 0
Vitoria Setubal
FT
Maritimo
3 - 0
Belenenses
FT
Sporting CP
1 - 1
Benfica
FT
Tondela
2 - 0
Nacional
Republic of Ireland: Premier Division
FT
Sligo Rovers
1 - 1
Derry City
Republic of Ireland: Division 1
FT
Cobh Ramblers
2 - 0
Longford Town
Romania: Liga I
FT
Astra Giurgiu
0 - 1
CFR Cluj
FT
CSU Craiova
2 - 2
Dinamo Bucuresti
Romania: Liga II
FT
Afumati
1 - 0
Balotesti
FT
Brasov
3 - 0
Ramnicu Valcea
FT
Juventus Bucuresti
1 - 2
UTA Arad
FT
Metalul Resita
3 - 0
Dacia Unirea Braila
FT
Mioveni
2 - 2
Rapid Suceava
FT
Olimpia Satu Mare
3 - 0
Unirea Tarlungeni
Romania: Liga III Serie 1
FT
Avantul Valea Marului
0 - 0
Odorheiu Secuiesc
FT
Bacau
1 - 0
Olimpia Ramnicu Sarat
FT
Cetate Rasnov
2 - 1
Kosarom Pascani
FT
Metalosport Galati
0 - 1
Csikszereda Miercurea Ciuc
FT
Sportul Chiscani
1 - 2
Harman
Romania: Liga III Serie 2
FT
Axiopolis Cernavoda
2 - 0
Unirea 2004 Slobozia
FT
Delta Tulcea
2 - 1
Astra Giurgiu II
FT
Gloria Popesti Leordeni
3 - 0
Arsenal Malu
FT
Inainte Modelu
2 - 3
Viitorul Constanta II
FT
Viitorul Domnesti
4 - 1
Petrolistul Boldesti
Romania: Liga III Serie 3
FT
Alexandria
2 - 1
Voluntari II
FT
Aninoasa
1 - 4
Atletic Bradu
FT
Concordia II
5 - 2
Universitatea Craiova II
FT
Podari
0 - 3
Flacara Moreni
FT
Steaua Bucuresti II
0 - 0
Sirineasa
Romania: Liga III Serie 4
FT
Gloria Cermei
0 - 4
Ripensia Timisoara
FT
Industria Galda
1 - 0
National Sebis
Romania: Liga III Serie 5
FT
Recolta Dorolt
2 - 3
Viitorul Ulmeni
Russia: Football Premier League
FT
Akhmat Grozny
0 - 1
Anzhi
FT
Lokomotiv Moscow
3 - 3
Amkar
FT
Rostov
3 - 0
Spartak Moscow
FT
Zenit St Petersburg
2 - 0
Ural
Russia: PFL West
FT
Dinamo Moscow II
0 - 1
Spartak Kostroma
FT
Dinamo St Petersburg
4 - 0
Volga Tver
FT
Dolgoprudny
2 - 0
Pskov 747
FT
Domodedovo Moscow
0 - 2
CRFSO Smolensk
FT
Tekstilshtik Ivanovo
5 - 0
Strogino Moscow
FT
Torpedo Vladimir
2 - 1
Kolomna
Russia: PFL South
FT
Krasnodar II
0 - 1
Chernomorets Novorossiysk
Saudi Arabia: Division 1
FT
Al Adalah
1 - 1
Dhamk
FT
Al Qaisoma
1 - 0
Al Jeel
FT
Al Wajj
2 - 5
Ohod
Scotland: Championship
FT
Dundee United
3 - 2
St Mirren
FT
Dunfermline
1 - 2
Falkirk
FT
Morton
1 - 1
Ayr United
FT
Queen of the South
1 - 2
Dumbarton
Scotland: League One
FT
Airdrieonians
0 - 1
Alloa Athletic
FT
Albion Rovers
0 - 1
East Fife
FT
Brechin
0 - 0
Stranraer
FT
Livingston
4 - 0
Queens Park
FT
Peterhead
0 - 1
Stenhousemuir
Scotland: League Two
FT
Berwick
0 - 1
Montrose
FT
Cowdenbeath
1 - 2
Arbroath
FT
Edinburgh City
2 - 0
Annan Athletic
FT
Elgin City
2 - 2
Stirling Albion
FT
Forfar Athletic
3 - 0
Clyde
Scotland: FA Cup Semi Final
FT
Hibernian
2 - 3
Aberdeen
Serbia: Superliga
FT
Borac Cacak
0 - 1
Cukaricki
FT
Napredak
1 - 2
Crvena Zvezda
FT
Novi Pazar
3 - 0
Rad
FT
Partizan
1 - 0
Vojvodina
FT
Radnik Surdulica
3 - 0
Spartak Subotica
Serbia: Prva Liga
FT
Macva
2 - 2
Celarevo
FT
Sloboda Uzice
2 - 1
BSK Borca
FT
Zemun
1 - 0
Odzaci
Singapore: S League
FT
Warriors
2 - 2
Home United
Slovakia: Division 1
FT
Trencin
2 - 1
Ruzomberok
FT
Zemplin Michalovce
1 - 2
Dunajska Streda
Slovenia: Prva Liga
FT
CM Celje
1 - 0
Aluminij
FT
Luka Koper
1 - 0
Rudar Velenje
FT
Maribor
1 - 0
Domzale
South Africa: National 1st Division
FT
Magesi FC
3 - 0
FC Cape Town
FT
Milano United
0 - 4
Mbombela United
FT
Mthatha Bucks
1 - 2
Witbank Spurs
FT
Royal Eagles
0 - 0
Thanda Royal Zulu
South Africa: FA Cup Quarter Final
FT
Chippa United
1 - 0
Jomo Cosmos
FT
Golden Arrows
1 - 0
Platinum Stars
PEN
Kaizer Chiefs
3 - 5
Supersport United
AET
Orlando Pirates
2 - 1
Bloem Celtic
South Korea: K League
FT
Gangwon FC
1 - 2
Suwon Bluewings
FT
Jeju United
4 - 2
Daegu
FT
Jeonnam Dragons
5 - 0
Ulsan Hyundai
FT
Seoul
3 - 0
Incheon United
South Korea: K League Challenge
FT
Ansan Mugunghwa
1 - 1
Seongnam Ilhwa
FT
Anyang
3 - 1
Bucheon 1995
FT
Daejeon Citizen
2 - 3
Busan I Park
Spain: Primera Division
FT
Espanyol
0 - 1
Atletico Madrid
FT
Malaga
2 - 0
Valencia
FT
Osasuna
2 - 2
Sporting Gijon
FT
Villarreal
2 - 1
Leganes
Spain: Segunda Division
FT
Cadiz
1 - 1
Levante
FT
Getafe
1 - 1
Gimnastic
FT
Girona
1 - 2
UCAM Murcia
FT
Rayo Vallecano
2 - 0
Lugo
FT
Valladolid
2 - 1
Elche
Spain: Segunda B Group 2
FT
Amorebieta
2 - 1
Sestao River
FT
Fuenlabrada
4 - 2
Zamudio
FT
Leioa
1 - 3
Athletic Club B
FT
Real Sociedad B
0 - 2
UD Logrones
Spain: Segunda B Group 3
FT
L'Hospitalet
2 - 2
Barcelona B
Spain: Segunda B Group 4
FT
Jumilla
1 - 2
San Fernando
FT
Linares
1 - 1
La Hoya Lorca
Spain: Primera Division Women
FT
Atletico Madrid (W)
5 - 0
Santa Teresa (W)
FT
Betis (W)
1 - 0
Real Sociedad (W)
Sweden: Allsvenskan
FT
Jonkopings Sodra
2 - 1
AIK
Sweden: Superettan
FT
Degerfors
0 - 1
Varnamo
FT
GAIS
0 - 0
Helsingborg
FT
Osters
1 - 2
Dalkurd
FT
Varbergs BoIS
2 - 1
Frej
Sweden: Division 1 North
FT
Team TG
0 - 2
Vasteras
Sweden: Division 1 South
FT
Karlskrona
1 - 0
Rosengard
FT
Oddevold
1 - 0
Kristianstad
FT
Oskarshamns AIK
2 - 1
Husqvarna
FT
Qviding FIF
0 - 3
Angelholms
FT
Skovde AIK
0 - 2
Ljungskile
FT
Utsiktens
2 - 1
Mjallby
Sweden: Damallsvenskan
FT
Hammarby DFF (W)
1 - 3
Linkopings (W)
FT
KIF Orebro DFF (W)
1 - 0
Kristianstads (W)
FT
Vittsjo (W)
1 - 1
Eskilstuna United (W)
Switzerland: Super League
FT
Basel 1893
2 - 2
Vaduz
FT
Grasshopper Club
4 - 1
Luzern
Switzerland: Challenge League
FT
Aarau
0 - 3
Wohlen
FT
Servette
2 - 3
Winterthur
Thailand: Premier League
FT
BEC Tero Sasana
3 - 2
Thai Honda
FT
Bangkok Glass
1 - 0
Ubon UMT
FT
Chonburi
0 - 0
Navy FC
FT
Ratchaburi
1 - 1
Muangthong United
FT
Sisaket
1 - 0
Super Power Samut Prakan
Turkey: Super Lig
FT
Alanyaspor
0 - 1
Osmanlispor
FT
Antalyaspor
0 - 3
Trabzonspor
FT
Genclerbirligi
2 - 1
Kayserispor
FT
Rizespor
3 - 3
Istanbul Basaksehir
Turkey: TFF 1 Lig
FT
Giresunspor
1 - 1
Yeni Malatyaspor
FT
Goztepe
3 - 2
Adana Demirspor
UEFA: Champions League Women Semi Final
FT
Barcelona (W)
1 - 3
Paris St Germain (W)
FT
Manchester City (W)
1 - 3
Lyon (W)
USA: MLS
FT
Houston Dynamo
2 - 0
San Jose Earthquakes
FT
New England Revolution
2 - 2
DC United
FT
New York Red Bulls
2 - 0
Columbus Crew
FT
Philadelphia Union
3 - 3
Montreal Impact
FT
Portland Timbers
2 - 1
Vancouver Whitecaps
USA: North American Soccer League NASL Spring Championship
FT
Indy Eleven
0 - 0
San Francisco Deltas
FT
Miami FC
1 - 1
Carolina Railhawks
FT
New York Cosmos
1 - 1
Jacksonville Armada
USA: National Womens Soccer League
FT
Chicago Red Stars (W)
1 - 0
Kansas City (W)
FT
North Carolina Courage (W)
1 - 0
Portland Thorns (W)
FT
Orlando Pride (W)
1 - 1
Washington Spirit (W)
Uganda: Premier League
FT
BUL
2 - 1
Lweza
FT
Onduparaka
0 - 0
Sadolin Paints
FT
SC Villa
1 - 1
KCCA
Ukraine: Premier League
FT
Dnipro Dnipropetrovsk
2 - 0
Vorskla Poltava
FT
Oleksandriya
1 - 0
Olimpik Donetsk
Ukraine: First League
FT
Arsenal Kyiv
0 - 1
Bukovina Chernivtsi
FT
Desna Chernihiv
2 - 0
Avanhard Kramatorsk
FT
Hirnyk-Sport
2 - 0
Ternopil
FT
Illichivets Mariupol
1 - 0
Naftovyk-Ukrnafta
FT
Poltava
1 - 2
Helios
FT
Sumy
1 - 2
Mykolaiv
Uruguay: Primera Division Apertura
FT
Club River Plate
1 - 0
Cerro
FT
Danubio
1 - 0
Racing Montevideo
FT
Juventud
3 - 0
El Tanque Sisley
FT
Plaza Colonia
1 - 1
Penarol
Uzbekistan: PFL
FT
Buxoro
2 - 2
Mash Al Mubarek
FT
Kokand 1912
3 - 0
Metallurg Bekabad
FT
Nasaf Qarshi
1 - 0
Obod Tashkent
FT
Navbahor Namangan
1 - 0
Shurtan Guzar
FT
Olmaliq
0 - 0
Qizilqum Zarafshon
FT
Sogdiana Jizzakh
0 - 1
Neftchi Fargona
Venezuela: Primera Division Apertura
FT
Carabobo
3 - 0
Aragua
FT
Deportivo JBL
2 - 1
Monagas
FT
Trujillanos
3 - 0
Zulia
Venezuela: Segunda Division Apertura Division 2
FT
Angostura
1 - 2
Petrolero de Anzoategui
FT
Atletico Venezuela B
2 - 0
Margarita
FT
Caracas B
1 - 2
Puerto Cabello
FT
Gran Valencia
1 - 0
Petare
FT
Lala
1 - 2
Tucanes
FT
Real Frontera
2 - 3
Atletico el Vigia
FT
Titanes
1 - 1
Urena
FT
ULA FC
1 - 0
Atletico Guanare
FT
Yaracuyanos
2 - 1
Union Atletico Falcon
Wales: Premier League
FT
Bala Town
4 - 6
The New Saints
FT
Bangor City
0 - 2
Carmarthen Town
FT
Cardiff Metropolitan
0 - 0
Connahs Quay
FT
Cefn Druids
3 - 1
Airbus UK Broughton
FT
Newtown AFC
6 - 1
Aberystwyth Town
FT
Rhyl
1 - 1
Llandudno